fbpx

Справжні українські гурмани мають можливість скуштувати ексклюзивні вина, оригінальні лікери чи вишукані вермути безпосередньо виготовлені на славнозвісному заводі TOSO. Цьому вже понад два роки сприяє компанія Regno Italia, яка на сьогодні є одним з найпотужніших імпортерів алкоголю в Україну.

Як зароджувалась легендарна історія

Тихе місце в гірському районі Ланге, що оповите переказами й легендами, ще у далекому 1900 році стало початком вікових традицій виноробства. Саме тут дозрівають найсмачніші на найрідкісніші сорти елітного винограду Moscato, Barbera, Dolcetto, Cortese, Favorita, Chardonnay, Freisa, Nebbiolo. І саме тут, в селі Коссано-Бельбо, більш як двадцять років тому славнозвісний Вінченцо Тосо перемістив штаб-квартиру компанії TOSO. До сьогодні люди, які продовжують справу свого наставника, залишаються вірними його принципам: кожен працівник компанії докладає титанічних зусиль для виготовлення оригінальних вин за давньою й незмінною рецептурою.

 Мудрість істинного пиття TOSO

Сама матінка-природа стала неперевершеним стилем компанії. Екологічне виробництво, збереження чистоти довкілля, фітообробки води та виробництво відновлюваних джерел енергії – все це вдало поєдналось у принципах TOSO. Відтак навіть слоганом компанія обрала: «Природну мудрість пиття». Завдяки постійним пошукам до еко-чистих шляхів виробництва, TOSO отримала десятки сертифікатів від відповідних перевірчих органів. Те ж саме й стосовно  своїх клієнтів – TOSO пропагує здорове пиття, гармонійне поєднання алкогольних напоїв та їжі, для абсолютно точного злиття смаків й ароматів. Позаяк справжнім мистецтвом стає процес споживання сонячного Просекко чи ніжного Шардоне.

 Безпека споживача на першому місці

Одного бажання і наснаги недостатньо, аби зібрати хороші плоди – це зрозуміли винороби TOSO. Саме тому у своїй роботі зосередились на ідеальному професіоналізмі, знанні та увазі. Стиль, який компанія виробляла роками, є унікальним від самого збору плодів, бродіння й аж до розливу у пляшки. Кожен крок спеціалісти ретельно перевіряють й надалі представляють усю документальну звітність своєму споживачу. Таким чином, останній переконаний – ці вина є не лише смачними, але й безпечними та корисними для здоров`я.

Постійний рух вперед

Кожен член великої сім`ї TOSO розуміє, що розвиток компанії безпосередньо залежить від його роботи. Виноградарі, з їхнім інтелектом і чутливістю, ідеально точно знають настрої грунту, розуміють компроміси неба, здатні інтерпретувати поведінку кожної рослини, а відтак з гордістю вирощують найкращий виноград. Досвідчені винороби й техніки уважно стежать за трансформацією винограду у вино та супроводжують цей процес. Основою гармонічного розвитку компанії є саме люди: всі ці чоловіки та жінки, які з великою відповідальністю та любов`ю підходять до своєї роботи. Такий потужний тил дозволяє TOSO постійно розвиватись й долати будь-які перешкоди на своєму шляху.

 На сьогодні компанія заслужено нагороджена уже тридцяти шістьма нагородами за перші місця у міжнародних винних конкурсах. Відтак на її рахунку десять сертифікатів якості, у тому числі, за екологічне виробництво продуктів зі збереженням навколишнього середовища.

 Ексклюзивні TOSOвські напої на теренах України

Ідеально гармонічне поєднання вишуканих смаків, насичених ароматів та тривалих післясмаків – компанія TOSO знає, як задовольнити навіть найзатятішого гурмана. Ароматні вина Verga, чи ігристі напої Asti ще з першого ковтка доводять споживачів до гастрономічної ейфорії. Чого лише варті Banrock Station Shiraz Mataro, Antano Rioja Crianza, Callia Alta Pinot Grigio, Herederos Del Marques De Riscal Rueda та сотні інших відмінно збалансованих вин. Завдяки потужній мережі експорту, всі ці диво-напої доступні майже у кожному куточку світу. В Україні єдиним та ексклюзивним імпортером вин TOSO залишається Regno Italia. 

Крім знаменитих італійських напоїв Regno Italia постачає з Європи продукцію на будь-який вибір: від елітних сирів до шоколаду. Компанія тісно співпрацює з відомими заводами та перевіреними брендами, зокрема її партнерами є: «Käserei Champignon», «Landana», «TOSO», «Granarolo», «Jermi», «Menatti», «Bella Contadina», «Emmi» «Nicol», «De Lucia», «Coburger», «Canti», «Fiorelli».

Догори