fbpx

Горілка — це найчистіший міцний алкогольний напій у світі та один з найпопулярніших у нашій країні. Компанія Regno — імпортер білоруської горілки «Агуркі», яка має ряд переваг. Яких саме?

  • Оригінальний дизайн 

Пляшка у формі огірка з першого погляду налаштовує нас на позитив та викликає асоціації із традиційним душевним застіллям.

  • Спирт класу «Альфа»

Головна відмінність спирту «Альфа» від інших категорій — посилені вимоги до вмісту метилового спирту — не більше 0.003%. Тоді як для спиртів «Люкс» і «Екстра» цей показник — 0.02%, що майже в десять разів більше. Мовою споживача це означає, що продукт виробляється з найкращого і найчистішого спирту. Також він проходить багаторазову вугільну очистку, тому, після вживання такої горілки, похмілля переноситься набагато легше.

  • Унікальна рецептура

При виготовленні «Агуркі», окрім спирту «Альфа», технологи ще використовують настій з свіжих огірків, родзинок і цвіту липи. Саме це надає їй м’якості та виняткового балансу.

  • Білоруський ГОСТ = висока якість

Виробник «Агуркі» — відома білоруська компанія «Мінськ Кристал», історія якої налічує вже 127 років. «Мінськ Кристал» — керуюча компанія найбільшого алкогольного холдингу Білорусі. Високий рівень якості її продукції обумовлений дотриманням державних ГОСТ-ів та міжнародних стандартів.

  • Легко та смачно п’ється

Горілка з спирту Альфа має мінімально можливий вміст сивушних масел. Чим менше сивушних масел, тим м’якшим та гармонійнішим буде алкоголь.

Горілка «Агуркі» один з найкращих прикладів співвідношення ціни та якості. Яскравий дизайн, високоякісний напій та, найголовніше, чудовий настрій!