fbpx

Cocktail syrups

 

Сиропи TOSCHI – ідеальне рішення для тих, хто цінує фантазію в приготуванні напоїв та десертів.

TOSCHI – це першокласна італійська якість, високі технології виробництва та натуральна  сировина. Ці сиропи  концентровані – тому достатньо всього кілька крапель, щоб додати неперевершений смак та аромат Вашим напоям. Вони ідеальні для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, смузі, лимонадів та десертів. Асортиментний ряд налічує 50 фруктових смаків, а також кавові сиропи зі смаком Амарето, карамелі, шоколаду, ірландського крему та ванілі. Коктейлі на основі сиропів Toschi – мають приємний смак, насичений фруктовий аромат і легку солодкавість. Саме ці сиропи – секретний інгредієнт усіх професійних барменів та всього сектору HoReCa.

Для апетитного доповнення до морозива, млинців чи десертів, компанія «Регно Італія УА» постачає п’ять видів топінгів. Різноманітність імпортованої продукції Toschi доповнюють коктейлі вишні та лікери.

Починаючи з 2017 року компанія «Регно Італія УА» постачає до України весь асортимент сиропів та топінгів. 

Уся продукція Toschi у 2006 році була нагороджена сертифікатом IFS (Міжнародний харчовий стандарт), завдяки дотриманню усіх норм та технологій правильного виробництва.

Зараз Toschi Vignola – лідер серед інвестицій професійного продукту для HoReCa у напрямку виготовлення сиропів. «Регно Італія УА» дбає, аби продукція Toschi вчасно і в достатній кількості доходила до споживачів.

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ВАМ ДОПОМОЖЕ.