fbpx

Elite cheeses

У «Регно Італія УА» звертаються за унікальним асортиментом. Тут пропонують виключно свіжі сирні делікатеси з усіма необхідними сертифікатами якості. Виробники-партнери за свої столітні історії на ринку сироваріння вже здобули нагороди національного та міжнародного рівнів. Німецька фабрика «Kaserei Champignon» нагороджена найпрестижнішою премією в молочній індустрії – медаллю імені Антона Ферра. А сири від «Landana» отримали визнання завдяки унікальній технології тривалого дозрівання на необроблених дерев’яних полицях.

На сьогодні асортиментний ряд “Регно Італія УА” представляють 120 видів сирів: від м’якої камбоцоли до витриманої гауди чи кремового маскарпоне. Починаючи із 2016 року популярності серед споживачів здобули плавлені міні-рулети «Jermi» зі смаками лососю, горіхів, зеленого чи чорного перцю.

«Regno Italia» є беззаперечним лідером за об’ємами імпорту елітних сортів сиру на український ринок. Лише за 2016 рік відносно молодій компанії вдалося імпортувати до України понад 660 тис. кг сиру. Для того, аби впевнено тримати першість, імпортери постійно працюють над збільшенням асортиментного ряду. Натомість завдяки великим об’ємам замовлень ціни на продукцію є найбільш доступними для споживачів. У компанії дбають, аби продукція завжди вчасно і в достатній кількості потрапила до ресторану чи супермаркету.

Всього «Регно Італія УА» постачає сирні делікатесні продукти з чотирьох країн світу: Італії, Німеччини, Швейцарії та Голландії. Це такі бренди, як «Landana», «Kaserei», «Casa Deliziosa», «Leone», «Emmi»,  «Mövenpick», «Newlat», «Primello» та «JERMI».

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ВАМ ДОПОМОЖЕ.