fbpx

Про компанію

Regno Italia

Імпортер алкоголю та сирних делікатесів в Україну.

Компанія «Регно Італія УА» займається гуртовою торгівлею та дистрибуцією. Ми пропонуємо елітні вина і широкий вибір сирів та м’ясних делікатесів з Європи. Постачання здійснюємо, дотримуючись усіх європейських стандартів та норм чинного українського законодавства.

Маємо  чітко налагоджену систему логістики та пропонуємо нашим клієнтам завжди свіжу продукцію. «Регно Італія УА» створено з метою зробити якісні європейські продукти доступними українському споживачеві.

Співпраця зі світовими брендами

Компанія «Регно Італія УА» тісно співпрацює з відомими виробниками, зокрема здійснює регулярні постачання елітного та ексклюзивного алкоголю, сирів та м’ясних делікатесів від таких світових брендів: Toso, Fiorelli, Dillmor, Verga, Villa Clara, Landana, Kaserei, Casaponsa, Duriber, Divella.

Наші клієнти

Працюємо з найбільшими національними та регіональними мережами України. Імпортовану нами продукцію можна легко знайти на полицях усіх великих торговельних мереж України. Постачаємо власний імпорт в підприємства сектора HoReCa.

Компанія в цифрах

Regno працює у чотирьох найбільших містах України. Головний офіс розташований у Львові, філії – у Києві, Одесі та Харкові. Щорічно компанія ввозить в Україну десятки мільйонів пляшок високоякісного алкоголю з понад 10 країн світу. За 2020 рік компанія імпортувала більш ніж 13,5 млн пляшок алкоголю.

04

Відгуки клієнтів

Наші контакти

ТОВ «НОВУС УКРАЇНА» співпрацює з ТОВ «Регно Італія УА» з січня 2016 року. Компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який спроможний ефективно взаємодіяти та швидко реагувати на запити й вимоги наших клієнтів. У своїй діяльності «Регно Італія УА» повною мірою дотримується основних принципів ділового співробітництва та дотримання взаємних домовленостей, за що висловлюємо подяку кваліфікованим працівникам. Високо цінуємо Вашу співпрацю і бажаємо процвітання та подальших успіхів Вашій діяльності!

ТОВ «НОВУС УКРАЇНА»

Кожна партія продукції від ТОВ «Регно Італія УА» регулярно проходить у нас аудит контролю якості і безпеки продуктів відповідно до стандартів IFS. Для нас є важливою висока якість товару, а «Регно Італія УА» успішно дотримується усіх стандартів. З такими надійними партнерами приємно працювати. Бажаємо компанії «Регно Італія УА» невпинного руху до розвитку, а також гідно утримувати лідерські позиції на ринку!

МЕТРО Кеш енд Кері Україна

Завдяки компанії «Регно Італія УА», ми пропонуємо клієнтам гарний вибір легких ігристих. Постійне та регулярне постачання Fragolino Fiorelli розширило асортимент. Люди люблять смачне в дорогу. І ми помітили, який попит має Fragolino Fiorelli, бо продажі ігристого помітно збільшились. Для нас важливою є висока якість товару, а «Регно Італія УА» успішно дотримується усіх стандартів. Компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який спроможний ефективно взаємодіяти та швидко реагувати на запити наших клієнтів.

Мережа АЗК «SOCAR»