Сиропи для коктелів

 

Колекція коктейлів відкриває двері у світ неминущих цінностей та смаків серед кращих у світі ресторанного бізнесу. Для того, аби вразити поціновувачів найрізноманітнішими смаками використовують класичні концентровані сиропи на основі фруктів. Починаючи з 2017 року компанія «Регно Італія УА» постачає до України сиропи італійського виробника Toschi Vignola. Коктейлі на основі сиропів Toschi – мають приємний смак, насичений фруктовий аромат і легку солодкавість. Відтак продукт Toschi вагомо знижує собівартість однієї порції самого коктейлю.

Асортимент сиропів представлений тридцяти п’ятьма цукровими сиропами. Також «Регно Італія УА» імпортує кавові сиропи зі смаком Амарето, карамелі, шоколаду, ірландського крему чи ванілі.

Уся продукція Toschi у 2006 році була нагороджена сертифікатом IFS (Міжнародний харчовий стандарт), завдяки дотриманню усіх норм та технологій правильного виробництва. Для апетитного доповнення до морозива, млинців чи десертів, компанія «Регно Італія УА» постачає п’ять видів топінгів. Різноманітність імпортованої продукції Toschi доповнюють коктейлі вишні та лікери.

Зараз Toschi Vignola – лідер серед інвестицій професійного продукту для HoReCa у напрямку виготовлення сиропів. Натомість «Регно Італія УА» дбає, аби продукція Toschi вчасно і в достатній кількості доходила до споживачів.

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ВАМ ДОПОМОЖЕ.

 

Догори