fbpx

Знайомтесь – Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG від бренду VALDO – просекко №1 в Італії. Відтепер, завдяки компанії «Регно Італія УА», офіційному імпортеру бренду VALDO, це вино стало доступне кожному українцю.

Італійці кажуть, що регіон Вальдоб’ядене неймовірно красивий завжди, кожна пора року дарує йому свій шарм та чарівність. Тому, немає нічого дивного, що саме в цьому прекрасному місці народжується найпопулярніше просекко в Італії – Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG від бренду VALDO.

Чим же воно особливе? Це просекко – лідер продажів в Італії. За 2017 рік лише в цій країні було продано понад 2,5 млн. пляшок. А хто ще так добре, як італійці знається на хорошому вині та смачній їжі?

До слова, воно – переможець багатьох винних конкурсів, серед яких Mundus Uni (2018 р) та Berliner Wein Trophy (2016 р).

Виноробня VALDO розташована в самому центрі підрегіону Prosecco di Conegliano-Valdobbiadene DOCG. Це близько 20 тис га виноградників, залитих сонцем та оповитих свіжими вітрами Адріатичного моря. Виноград для VALDO Marca Oro Prosecco DOCG дбайливо збирається в другій половині вересня, проходить обробку з м’яким пресуванням та бродіння з ретельно підібраними дріжджами при контрольованих температурах.

Результат перевершує всі очікування – напій, який закохує у себе вже з першого ковтка. Лише уявіть: просекко приємного золотисто-солом’яного кольору із грайливими бульбашками, яке володіє неймовірним фруктово-квітковим ароматом з нотами яблук, меду та акації. Його смак – вишуканий, легкий, гармонійний та свіжий, із приємним солодким післясмаком. Ми переконані, що кращого доповнення до страв із морепродуктів та риби, до легких літніх салатів, до молодих сирів та фруктових десертів годі й шукати.

Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG – справжня перлина серед вин VALDO. Скуштуйте, і це просекко гарантовано стане Вашим ігристим фаворитом.