fbpx

Цьогоріч італійський бренд Fiorelli розширив свою лінійку сухими ігристими винами. На полицях супермаркетів з’явилися трендові новинки — класичне Brut та вишукане Brut Rose. Виробник Fiorelli — італійський завод Toso S.p.A, офіційний та ексклюзивний імпортер в Україну – компанія Regno. 

«Наша компанія стежить за потребами та вподобаннями українців. Згідно з останніми дослідженнями ринок споживання ігристих сухих вин в Україні зростає. Наша аудиторія вже готова смакувати вишукані та «дорослі» вина. Саме для них і виводимо на ринок ігристі Brut та Brut Rose від італійського бренду Fiorelli», розповідає Ольга Артюхова, керівниця відділу маркетингу компанії Regno

Fiorelli виготовляють на італійському заводі Toso S.p.A. Виробник має власні виноградники, які розташовані в екологічній гірській місцевості Ланге, Італія. Виробництво вин відбувається згідно з багатими традиціями місцевого виноробства і, водночас, із залученням сучасних технологій. Асортимент виробника постійно розширюється трендовими новинками. Щороку на заводі розливають 27 мільйонів пляшок вина.

Попит на вина rosé зростає у всьому світі та в Україні зокрема. «Сухе рожеве ігристе — це універсальне вино, яке підходить майже до всіх страв. Найкраще смакуватиме просто неба спекотного літнього дня. Також Fiorelli Brut Rose стане знахідкою для організаторів популярних сьогодні Pink Party», — зазначає Ольга Артюхова. 

Довідка.

Fiorelli Brut — ігристе біле вино, міцністю 11%, солом’яного кольору з зеленими відблисками. Має свіжий аромат з нюансами цедри лимону та зеленого яблука. Рекомендовано вживати як аперитив, ідеально смакує з легкими закусками та стравами з риби.

Fiorelli Brut Rose — ігристе рожеве вино, міцністю 11%. Має ніжний рожевий колір та свіжий аромат з квітковими і ягідними нотками.  У смаку відчуваються відтінки жовтих яблук, полуниці, черешні та лайму. Чудово поєднується з м’якими сирами, білим м’ясом та лососем на грилі.