fbpx

Італійський бренд Fiorelli, що вже понад 8 років присутній на ринку України і має ідеальну репутацію, продовжує дивувати своїх шанувальників та презентує справжній ексклюзив!

Fiorelli Fragolino Bianco. Limited edition by Alyoshkina — лімітована серія улюбленого ігристого мільйонів українців в унікальному дизайні авторської витинанки Дарії Альошкіної.

Виробником Fiorelli є італійський завод Toso S.p.A, офіційним та ексклюзивним імпортером в Україну – компанія Regno.

Дарія Альошкіна — всесвітньо відома українська мисткиня-витинанкарка, роботи якої виставлялися на міжнародних та персональних виставках у понад 12-ти країнах світу. Усі орнаменти — авторські до останнього штриха, створені виключно вручну. Дарія Альошкіна зробила українську витинанку модним трендом!

Унікальні візерунки майстрині прикрашають бутік бренду Cartier, обкладинки VOGUE та штаб-квартиру ООН у Швейцарії, декорують стенди форуму моди Paris Design Week та книжкового форуму Livre Paris, оздоблюють вітрини у співпраці з французькою дизайнеркою Issabel Daëron.

Співпраця Fiorelli та Дарії дала надзвичайний результат — вишуканий дизайн із зображенням авторського візерунка-витинанки, що не має аналогів та вражає своєю красою. Вже зовсім скоро — улюблене ігристе мільйонів українців в унікальному дизайні буде на полицях магазинів вашого міста! Не пропустіть нагоди придбати — лімітована серія Fiorelli Fragolino Bianco доступна в обмеженій кількості! 

Воно стане ідеальним подарунком на усі особливі події. Чи навіть без нагоди, адже кожна пляшка Fiorelli Fragolino Bianco. Limited edition by Alyoshkina — втілення мистецтва італійського виноробства та української творчості. 

Мистецтво — творити! Мистецтво — жити тут і зараз! Разом з Fiorelli!