fbpx

Шановні партнери, клієнти та друзі компанії REGNO! Раді повідомити, що бренд Fiorelli, який ми ексклюзивно імпортуємо в Україну вже понад 8 років, отримав престижну нагороду «Ігристе вино року 2023» за результатами аналізу експертів Аналітичного центру «Вибір Країни». 

Fiorelli — бренд ігристих вин та напоїв, який вирізняється ідеальною репутацією та високою якістю. Відомо, що вся продукція виготовлена в Італії, на сімейній виноробні Toso S.p.A. з місцевих сортів винограду регіону П’ємонт. З дотриманням найвищих стандартів якості під контролем ЄС. Широкий  асортимент задовольнить будь-який смак, адже є сухі ігристі вина (Brut, Brut Rose, та Prosecco), солодкі вина (Moscato та Asti), ігристі напої на основі вина Fragolino (Bianco, Rosso, Dry), Pesca та готовий коктейль Spritz. Також варто наголосити, що ігристі напої створені на виноградній основі, а не з перебродженого соку яблука (сидру), як у більшості українських аналогів. А скоро бренд презентує в Україні новинку — ігристе напівсолодке вино Semi-Sweet.

Дослідження вкотре підтвердило, Fiorelli — улюблене ігристе мільйонів українців. Адже авторська технологія «споживчих уподобань» включає оцінку надійності та ринкових позицій, аналіз показників якості, популярності та репутації бренду серед споживачів. Також в рамках дослідження було проведено незалежне опитування серед українців щодо якості та смаку самого продукту, його асортимент, а також за допомогою таємного покупця, доступність продукції у містах України та діяльність бренду у соцмережах. 

«Перевагами Fiorelli серед інших брендів, також є те, що при високій якості доволі доступна ціна і його можна знайти майже у всіх  маркетах країни. Італійські винороби  постійно працюють над розширенням асортименту та слідують трендам. До слова, ми звернули увагу, що бренд випустив перше у світі безалкогольне Fragolino! Це чудова альтернатива ігристого  напою для тих  хто не вживає алкоголь», — зазначає експерт аналітичного центру «Вибір Країни».