fbpx

Коли в компанії Regno приймали рішення щодо імпорту в Україну елітних сирів, постало складне питання: як знайти справді перевірений та надійний бренд. Після кількох місяців системного аналізу ринку та експертиз, було обрано Käserei Champignon.

Чому саме Käserei Champignon?

Käserei створюють смачну та високоякісну продукцію з широким асортиментом: тут можна знайти навіть сири для вегетаріанців, які містять у своєму складі сичужний фермент виключно рослинного походження.

Вікова традиція якості

Талановитий сировар Джуліус Гіршле, разом із оптовим продавцем сиру Леопольдом Іммлером, заснував Camembert-Industrie-Heising. Оскільки їх камамбер мав яскраво виражений аромат свіжих грибів, вони назвали його «Шампіньйон Камамбер» і передбачливо зареєстрували логотип Champignon.

За 118 років існування компанія власним прикладом довела світові, що хороша якість існує поза часом. Підтвердженням цьому слугують численні нагороди національного та міжнародного рівнів.

Першу нагороду за  ідеальний смак та якість компанія отримала ще у далекому 1914 році. Вже у 1939-му Champignon Camembert був найбільш продаваним камамбером у Німеччині. А в 1961 році компанію очолили брати Джозеф та Джордж Хофмайстер. Під їхнім керівництвом, уже до кінця року Käserei Champignon став першим в німецькій історії сирним брендом, чию рекламу транслювали по телебаченню та в мас-медіа. У той же час компанію нагородили найпрестижнішою премією в молочній індустрії — медаллю імені Антона Ферра.

Далі були успішні роки пошуку нових смаків та вдалих поєднань. Відтак 80-ті роки відомі періодом повного оновлення асортименту: на ринку з’явились сири Cambozola (поєднання Камамбера та Ґорґондзоли), а також Rougette (із незвичним, тонким смаком ароматних спецій). До речі, у 2008 році компанія Käserei Champignon відзначила свій столітній ювілей.

Сироварня з давніх давен дотримується сімейних традицій. Сири витримують у спеціальних підвалах, суворо дотримуючись усіх температур та правил зберігання.

Асортимент

На сьогодні бренд  Käserei Champignon є успішним європейським виробником і налічує десятки видів сирів. Завдяки компанії Regno всі вони тепер доступні в найбільших торгових мережах України: АШАН, METRО, СІЛЬПО та ін.

Dor Blu, Brie, Illertaler, Maasdamer, Rougette, Fitaki, Allgäuer, Striegistaler, Cambozola, Cream D’or це лише частина продукції від Käserei Champignon, яку Regno імпортує в Україну.

Особливі смаки, насичені аромати, оригінальні поєднання та неймовірна насолода від славнозвісних сирів Käserei вам гарантовані!