fbpx

З дня на день на полицях українських супермаркетів та магазинів з’явиться новинка від італійського бренду Fiorelli — напівсолодке ігристе вино Semi-Sweet, виготовлене з місцевих сортів білого винограду регіону П’ємонт.

Виробником Fiorelli є італійський завод Toso S.p.A, офіційним та ексклюзивним імпортером в Україну – компанія Regno.

«Ігристе Fiorelli вже понад 8 років присутнє на ринку України та має ідеальну репутацію. За даними останніх аналітичних досліджень ми виявили, що українці віддають найбільшу перевагу  напівсолодким ігристим винам. Ми дуже цінуємо смаки та бажання своїх споживачів та прагнемо залишатись брендом №1. Тому наші італійські винороби вирішили створити абсолютно новий продукт Fiorelli Semi-Sweet», — розповідає Джанфранко Тосо, генеральний директор Toso S.p.A.

Ігристе напівсолодке вино Fiorelli Semi-Sweet виготовляють з найкращих сортів білого винограду регіону П’ємонт — Москато, Арнеіс та Шардоне. Тривале дозрівання та  особливий клімат дозволяють зберегти унікальні смаки та аромати врожаю, який збирають виключно вручну. 

Виробництво відбувається згідно з давніми традиціями місцевого виноробства в поєднанні  з сучасними технологіями та дотриманням усіх стандартів під суворим контролем ЄС. Це стосується не лише процесу виробництва, але й пакування, зберігання і транспортування.

За словами Джанфранко Тосо, смаки італійців на ігристе дещо відрізняються від українського ринку.«В Італії зазвичай обирають солодкі вина. Тому виготовлення напівсолодкого ігристого вина стало для наших виноробів цікавим експериментом, від підбору сортів винограду до методів виробництва. Надзвичайно важливим було зберегти баланс між вмістом цукру та кислотністю. То ж ми вирішили виробляти напівсолодке ігристе шляхом бродіння без додавання цукру. Завдяки цьому процесу природний цукор виноградної ягоди перетворюється на спирт та передає вину усю її смакову палітру та сортові особливості. Це було б неможливим за умови штучного підсолодження».

В результаті, українці отримають Fiorelli Semi-Sweet — біле напівсолодке ігристе вино найвищої якості, що володіє приємним збалансованим смаком з нотами стиглого персика, липового меду та соковитої дині. Аромат — свіжий, елегантний з відтінками жасмину, аґрусового конфітюру та карамелізованої груші. Міцність алкоголю — 10%. Перед вживанням рекомендовано охолодити ігристе вино до температури 6-8 °C. Це саме те ігристе, що чудово поєднується з м’якими сирами, легкими закусками та салатами, фруктами та десертами. А також, ідеально смакує в якості аперитиву та точно стане вашим улюбленим!

Відкриваємо найкращі смаки світу та перевершуємо очікування кожного!