fbpx

Кожен італієць знає, що існує універсальний продукт, з яким ідеально поєднуються м’ясо, сири, морепродукти, овочі, різноманітні соуси, гриби і т.д. Мова йде, звичайно ж, про пасту.

Починаючи із 1890 року, ця компанія є виробником макаронних виробів із твердих сортів пшениці. Її історія почалась, коли Франческо Дівелла самотужки змайстрував млин для подрібнення зерна. Тяжка щоденна праця на млині не змусила довго чекати на результат. І дуже скоро Divella перетворилась у компанію, яка вже у четвертому поколінні займається виробництвом макаронних виробів та посідає світові лідируючі позиції у цьому секторі.

Основною концепцією компанії Divella є виготовлення корисної якісної пасти за доступною ціною, з метою поширення принципів здорового харчування в усьому світі. На сьогодні компанія Divella складається із трьох заводів, на яких працює понад 280 людей. Щодня млини цих заводів перемелюють 1200 тон твердих сортів пшениці та 400 тон пшеничного борошна. За один день тут виготовляють понад 1000 тон макаронних виробів та 60 тон печива. Різноманітність форм пасти Divella вражає, їх понад 150: спагетті, рігатоні, яєчна паста, листи для лазаньї, «бантики», безглютенова паста, паста для дітей і т.д. Такий широкий асортимент дає змогу задовольнити навіть найвибагливіших споживачів.

Компанія Divella успішно поєднує традиції, досвід та сучасні технології, дружні до навколишнього середовища. Варто також зазначити, що, окрім макаронних виробів, Divella виготовляє також ароматні соуси, високоякісну оливкову олію, хрумкі снеки, поживне печиво, а також рис, різноманітне борошно, хлібобулочні вироби та ін.
Компанія «Регно Італія УА» є палким поціновувачем усієї продукції, яку виготовляє Divella. Саме тому ми пропонуємо познайомитись та втілювати свої кулінарні фантазії разом з нею і Вам.

Leave a comment