fbpx

Компанія «Регно» нещодавно ввела на український ринок досить новий для споживача продукт – органічні вина Іспанії Tempore Generacion.

Основна перевага такого вина в тому, що воно виготовляється з винограду, який не піддається обробці хімікатами та пестицидами. Це вино не містить сульфітів, має вищий рівень антиоксидантів, та на 30% більше поліфенолів. Його смак та аромат більш насичений та інтенсивний.

Bodegas Tempore – сімейний винний завод, створений у 2002 році. Він заснований сім’єю Yago Aznar, та об’єднав «під одним дахом» досвід чотирьох поколінь. Ззовні завод – збудований у найкращих традиціях іспанської архітектури. Всередині – найсучасніше обладнання для бродіння, розливу та зберігання вина із дотриманням звукового, світлового та температурного режимів.

Виноградники знаходяться в муніципалітеті Лесера, займають площу в 70 га, та простягаються на висоті 550 м над рівнем моря. Піщаний ґрунт, багатий мінеральними речовинами, сухий теплий та вітряний клімат – ось те, що дарує готовим винам унікальний характер. Виноградники культивуються за суворими стандартами екологічного господарства. Всі вони –  сертифіковані, як екологічно чисті та за жодних обставин не обробляються шкідливими речовинами.

Bodegas Tempore вирощує виключно автохтонні сорти винограду цього регіону: Гарнача, Темпранільо, Макабео та білий виноград Гарнача. Ставлення до Лози по-справжньому унікальне. Вона – живий організм, який поважають, цінують, люблять та враховують його природний цикл та темп росту. Врожай збирається в першій половині вересня. Більшість – вручну. Повага до землі та пристрасть до вина – ось основні цінності працівників.

Generaсion – це не просто органічне вино, це щось по-справжньому унікальне, надзвичайне та особливе. Це досвід чотирьох поколінь у бокалі, який дарує спокусливі та запаморочливі відчуття вже з першого ковтка. Чотири генерації, чотири різні пляшки вина, кожна з яких присвячена одному із засновників заводу, та бренду зокрема. Обличчя на кожній етикетці – обличчя засновника, а цифри – рік його народження.

Bodegas Tempore – мікс традицій та сучасних технологій. Все найкраще із минулого, яке вдало інтегроване в сьогодення з метою забезпечення якнайкращого результату кропіткої праці виноградарів. Тепер кожен, завдяки компанії «Регно» може скуштувати органічні вина Tempore Generacion та переконатись у їхньому винятковому смаку.