fbpx

Компанія-імпортер Regno вивела на український ринок новий продукт Fiorelli Moscato Dolce. Солодке, фруктово-квіткове вино вже з’явилося на полицях супермаркетів. Цьогоріч відомий італійський бренд Fiorelli розширює асортимент солодкими та сухими ігристими винами.

Fiorelli Moscato виготовлене з білого винограду сорту Мускат, що має виражений фруктово-ягідний смак. «Цю новинку з ніжним смаком стиглого винограду мають спробувати всі поціновувачі солодких ігристих, — розповідає Ольга Артюхова, керівниця відділу маркетингу компанії Regno. — У 2021 році ми розширюємо асортимент улюбленого українцями бренду Fiorelli солодкими та сухими ігристими винами цієї торгової марки».

Виробник Fiorelli Moscato — італійська компанія Toso S.p.A. Продукцію компанії люблять та знають не лише в Італії, а у всій Європі. Виноградники заводу розташовані в екологічній гірській місцевості Ланге, Італія.  

«Основні пріоритети у нашій роботі — дотримуватися стандартів виробництва та зберігати баланс високої якості вина і хорошої ціни для наших споживачів, — зазначає Лука Маріні, комерційний директор компанії Toso S.p.A. — Ми дуже радіємо, що усі наші зусилля недаремні, адже українці вже кілька років поспіль надають перевагу саме нашим ігристим, зокрема обирають Fiorelli Fragolino. Сподіваємося, не менший успіх чекає Fiorelli Moscato».

Довідка. 

Згідно з законодавством України (пункт 1, стаття 10 “Мовні вимоги до інформації про харчові продукти”) інформація про продукт надається державною мовою. Тож виробник Toso S.p.A друкує етикетки українською і клеїть їх відразу на заводі в Італії.

Вино Fiorelli Moscato Dolce представлене у торгових мережах без акцизної марки. Адже згідно з ПКУ 226,6 маркуванню акцизною маркою підлягають усі алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 8,5%. Вміст алкоголю у новинці від Fiorelli всього лиш — 6%.