fbpx

В основі філософії та цінностей компанії – турбота  про працівників та інвестиція у відносини з людьми. Враховуючи світову пандемію та ескалацію війни на Сході, для більшості українців зараз гостро стоїть питання безпеки. Тому днями спеціально для наших працівників ми провели двогодинний семінар «Як діяти у разі надзвичайної ситуації?». Разом з професійними інструкторами та службою безпеки Regno ознайомились з основними небезпеками: погодними, техногеними, стихійними, епідеміологічними та збройними. Розглянули та обговорили правильні та безпечні сценарії поведінки у разі виникнення НС.

Для того, щоб та чи інша надзвичайна ситуація (масові заворушення, терористичні акти, епідемія, загострення військових дій тощо) не застала зненацька, не вибила з колії і не поставила під загрозу життя чи здоров’я наших працівників. 

Наша команда отримала не лише необхідні знання, які допоможуть врятуватися під час НС, але й методи психологічної саморегуляції після неї, як подолати паніку та страх у різних життєвих ситуаціях.